Podgrzewacz do endoskopów

Oferujemy nowoczesny podgrzewacz do endoskopów i lusterek sztywnych. Podgrzewacz wyposażony jest we wszystkie funkcje niezbędne do jego wygodnego użytkowania, w tym przejrzysty cyfrowy wyświetlacz. Urządzenie posiada zabezpieczenia chroniące go przed przegrzaniem. Można również dostosować wysokość temperatury oraz siłę wiatru do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zachęcamy do zakupu naszego podgrzewacza, by móc zawsze cieszyć się komfortem bezproblemowego podgrzewania lusterek i endoskopów. 

Podgrzewacz do endoskopów i lusterek laryngologicznych

Oferujemy Państwu profesjonalne i bezawaryjne podgrzewacze do endoskopów i lusterek sztywnych. Każdy ze sprzętów wyposażony jest we wszystkie funkcje niezbędne do jego wygodnego oraz bezpiecznego użytkowania, w tym m.in.: przejrzysty cyfrowy wyświetlacz, czy zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo m.in.: otoskopy czy audiometry.

Podgrzewacz do endoskopów i lusterek w Państwa gabinecie

Każdy z oferowanych przez nas podgrzewaczy posiada możliwość regulowania temperatury oraz mocy ogrzewania, dzięki czemu mają Państwo możliwość dostosowania właściwości sprzętu do własnych korzyści. Aparatury są wyprodukowane w taki sposób, aby jak najbardziej oraz najszybciej ułatwić Państwu codziennie wykonywane czynności. Czas podgrzewania zajmuje zaledwie:

10-15 s w przypadku podgrzewania lusterka (temperatura 80-100 ˚c);

5-10 s w przypadku podgrzewania endoskopu (80 ˚c).

Krótki czas grzania, wraz z inteligentną budową, stanowi bezpieczny i łatwy w obsłudze podgrzewacz akcesoriów laryngologicznych, obowiązkowy w każdym gabinecie protetyki słuchu.

Podgrzewacz do endoskopów

Aktywne filtry