Systemy informujące

Osoby słabosłyszące oraz niedosłyszące, by czuć się bezpiecznie w swoim domu, potrzebują szeregu urządzeń ostrzegających o zagrożeniu. Przedstawiamy więc Państwu nowoczesne systemy informujące, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Wśród dostępnych w naszej ofercie systemów znajdują się między innymi bezprzewodowe alarmy przeciwdymowe. Urządzenia mają zasięg 100 metrów i pomagają zabezpieczyć dom przed ogniem. Na wczesnym etapie czujnik wykrywa dym i wysyła sygnał radiowy bezpośrednio do wibrującego pagera. Dzięki temu mieszkańcy są ostrzegani zanim jeszcze ogień się rozprzestrzeni i mogą zareagować na czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy EchoChime 300 ™, czyli urządzenia alarmowe do drzwi posiadające przycisk dzwonka. Jest głośne, wyposażone w efekty błyskowe i ma zasięg 300 metrów. Można je sparować z innymi akcesoriami alarmowymi, dzięki czemu stanie się ono wielofunkcyjnym domowym urządzeniem ostrzegającym. Dzwonek jest zasilany przy pomocy baterii, dla wygody użytkownika jest też przenośny i można z niego korzystać w całym domu. Nasz asortyment systemów informujących zawiera również:

  •  - Echo® PhoneFlash™ - urządzenie powiadamiające o połączeniach przychodzących,
  •  - Echo® Wibracyjny Odbiornik Pagera™.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie urządzeniami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Systemy informujące

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Wzmacniacz mowy EchoVoice EV7
Cena 3 075,00 zł

Wzmacniacze Mowy zachowają głośność i wyrazistość, nawet gdy głos nie może. Wzmacniają nawet słaby głos lub szept, wymagając minimalnego wysiłku od użytkownika. Wzmacniacz mowy to idealne urządzenie dla nauczycieli, dla przewodników, dla osób z chorobą Parkinsona, polineuropatia, nadużywanie alkoholu, leków,  zatruciach.