Audiometr tonalny

Audiometry tonalne wykorzystuje się w kilku przypadkach – mowa o sytuacjach, w których u pacjenta dochodzi do podejrzenia  niedosłuchu, przyjmuje on leki ototoksyczne mające negatywny wpływ na narząd słuchu lub przebył choroby, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na zmysł słuchu. 

Badanie to wykonuje się w celu ustalenia progu słyszenia, czyli określenia poziomu najcichszego dźwięku, który pacjent jest w stanie usłyszeć. Audiometria tonalna powinna być wykonywana z użyciem najwyższej klasy sprzętów, opartych na rzetelnej technologii.

Służymy wsparciem nie tylko przed dokonaniem transakcji, ale także po – zajmujemy się kalibracją audiometrów, pomocą w aktualizacjach oprogramowania, czy doradztwem z zakresu wymiennych części i akcesoriów.  

Audiometr tonalny

Aktywne filtry

Path Medical Audiometr tonalny
Cena 13 132,80 zł

Urządzenie Senti Desktop Flex to podstawowy audiometr w oparciu o ekran dotykowy lub poprzez współpracę z komputerem.Posiada menu ustawień, co pozwala zaprogramować audiometr zależności od indywidualnych potrzeb. Produkt dedykowany do diagnozy w Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena.