Panel akustyczny P

Zestaw 6 szt. paneli akustyczny P

Indeks: AP.4808P

1 397,28 zł
Brutto

Włoskie panele akustyczne marki PUMA serii P są w kolorze antracytowo-szarym z poliuretanu z wysoką grubością i frezowaniem, aby nadać doskonałą wartość absorpcji akustycznej w średnich i wysokich częstotliwościach (500-2000 Hz).
Ich zastosowanie znacznie zmniejsza pogłos i jest idealne do wykonywania testów audiologicznych, w tym także w wolnym polu.

Ilość

Produkt przeznaczony do redukcji akustycznej w środowiskach medycznych, takich jak centra audiologiczne, sklepy z aparatami słuchowymi i dla tych, którzy potrzebują profesjonalny pokój techniczny. Panele akustyczne serii P są w kolorze antracytowo-szarym z poliuretanu z wysoką grubość i frezowaniem, aby nadać doskonałą wartości absorpcji akustycznej w średnich i wysokich częstotliwościach (500-2000 Hz). Ich zastosowanie znacznie zmniejsza pogłos i jest idealny do wykonania testów audiologicznych.


Panele serii P należy nałożyć na 50% powierzchni (ściany i sufity) w celu uzyskania optymalnego pochłaniania dźwięku. Dzięki specjalnym krawędziom o kącie 45 ° można uzyskać ciągłość między ścianami, sufitami i narożnikami zapewnienie jednorodności projektu i tworzenie prawie bezechowego środowisko.

Wymiary Panelu 48x48x8mm.

1 opakowanie zawiera 6 szt. paneli.

Klej do paneli dostępny w sekcji " Panele akustyczne"

wsp%C3%B3%C5%82czynnik%20absor-

AP.4808P

3 innych produktów w tej samej kategorii: