światłowód

Światłowód Premium Line

Indeks: 14-0038-23

853,20 zł
Brutto

Światłowód Premium Line to pełna kompatybilność z endoskopami  Ø 1,9,2,7,4,10 mm  oraz ze wszystkimi źródłami światła znanych producentów.

Rozmiar
Ilość

Korzyści:

Pierwsze prawdziwe rozwiązanie systemowe - światłowód HIT ze względu na pełną kompatybilność systemu adapterów z produktami wszystkich znanych producentów [ledowe - ksenonowe - halogenowe źródło światła].

Niepalne końcówki kabla przy wysokiej temperaturze po stronie wejścia światła. [zwłaszcza przy ksenonowym źródle światła].

Poprawa transmisji o ok. 20% dzięki światłowodowi HIT.

autoklawowalne do 134 ° C / 273 ° F - możliwa również dezynfekcja chemiczna

kabel Tradycyjny światłowód jest w 80% wypełniony włóknami światła a pozostałe 20% wypełnia klej . Ten wysoki współczynnik kleju jest powodem przepalania się włókien światła.
kabel2

Światłowody HIT są produkowane szczególną metodę topienia i prasowania. Dzięki temu kabel zawiera 100% włókien światła, bez kleju i spalanie się włókien jest nie możliwe.

  1. Tradycyjne światłowody

Te światłowody posiadają wewnętrzne zabezpieczenie przed złamaniem i dlatego są bardzo wytrzymałe. Nie mniej ekonomicznie, są właściwym wyborem dla źródeł światła halogenowego, ze względu na specjalny proces produkcyjny i możliwość spalenia się końcówek przy zbyt wysokich temperaturach.

  1. Światłowody HIT

Światłowody HIT są produkowane przy użyciu specjalnej metody produkcji - topienia i prasowania. Ta technika wytwarzania nie wymaga stosowania klejów . Dlatego tak zwane spalanie na końcu kabla nie jest już możliwe. Światłowody HIT są odpowiednie dla wszystkich źródeł światła (LED, ksenon, halogen). Ze względu na dużą odporność na wysokie temperatury , zalecamy je, szczególnie w przypadku ich zastosowania z wysokowydajnymi ksenonowymi źródłami światła.

kabel%20Hipp%202

14-0038-23

5 innych produktów w tej samej kategorii: