Unity laryngologiczne – zadbaj o komfort swojej pracy

Podczas wizyt lekarskich ważna jest nie tylko wygoda Pacjentów, lecz również Państwa komfort pracy. Lepsze efekty wykonywanych obowiązków przekładają się nie tylko na zadowolenie specjalistów, lecz również na postawienie trafnej diagnozy, która jak wiemy, jest najważniejsza w odpowiednim leczeniu Pacjenta. Dlatego z myślą o każdej ze stron, w ofercie naszego sklepu pojawiły się unity laryngologiczne, fotele lekarskie oraz laryngologiczne do zabiegów.

Konkurencyjne ceny unitów laryngologicznych

Proponowane przez nas zestawy są wyposażone w taki sposób, aby każdy z Państwa mógł umieścić w nich odpowiednie sprzęty i akcesoria laryngologiczne. Liczne szuflady pozwalają na zachowanie w gabinecie niezbędnego porządku oraz gwarantują łatwą dostępność do aparatury w każdej chwili. To wszystko otrzymują od nas Państwo w konkurencyjnych cenach.

Dostępne w naszym sklepie unity medyczne z powodzeniem mogą być stosowane zarówno na szpitalnych oddziałach laryngologicznych, jak i w przychodniach, czy prywatnych gabinetach lekarskich. W ofercie posiadamy również fotele lekarskie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową specyfikację każdego produktu i dobierzemy taki, który będzie odpowiadał wszystkim Państwa potrzebom. W przypadku wątpliwości odpowiemy na wszelkie pytania.

Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego wyboru.

Laryngologiczny fotel zabiegowy

Oferujemy Państwo nie tylko kompleksowe unity, ale także najwyższej jakości laryngologiczne fotele zabiegowe z obrotem 360° i pozycjonowaniem fotela góra- dół. Dodatkowo proponowane przez nas elektryczne fotele laryngologiczne posiadają:

  • możliwość sterowania przełącznikiem nożnym;
  • ergonomiczną budowę zapewniającą komfort pracy dla Państwa oraz wygodę dla Pacjentów;
  • maksymalne obciążanie 150 kg.

Decydując się na zakup fotela w naszym sklepie, mają Państwo możliwość wyboru spośród dwóch wariantów: ze składanymi lub nieruchomymi podłokietnikami. Istnieje możliwość wyboru koloru obicia fotela – w tym celu zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji oraz poinformujemy Państwa o aktualnym stanie magazynu.

Unity Laryngologiczne

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Unit laryngologiczny FK ENT 2800
Cena 76 680,00 zł

Unit laryngologiczny FK ENT 2800 został zaprojektowany z myślą o różnych obszarach zastosowania. Unit ten może być używany w klinikach i na oddziałach laryngologicznych, jak również w ambulatoriach i prywatnych gabinetach lekarskich.

Fotel zabiegowy laryngologiczny
Cena 15 660,00 zł

Fotel Zabiegowy FK Medical 1900 w pełni elektryczny, sterowany przełącznikiem nożnym.
Ergonomiczna budowa fotelu zapewnia komfort pracy podczas badania oraz wygodę pacjenta.
Do wyboru wersja: 1.Składane podłokietniki. 2 podłokietniki nieruchome.