Unity Laryngologiczne

Unit laryngologiczny - wygoda pracy

Podczas wizyt lekarskich ważna jest nie tylko wygoda pacjenta, lecz również komfort pracy lekarza wykonującego badania. Lepsze warunki pracy przekładają się nie tylko na zadowolenie specjalistów, lecz również ułatwiają diagnostykę – szczególnie gdy potrzebny jest różnorodny sprzęt, ale nie ma na niego stałego miejsca. Z myślą o komforcie każdego medyka w ofercie naszego sklepu pojawiły się unity laryngologiczne.

Unit laryngologiczny – konkurencyjna cena zestawu

Proponowane przez nas zestawy są kompletnie wyposażone, dzięki czemu każdy niezbędny sprzęt jest łatwo dostępny. Liczne szuflady pozwalają na zachowanie w gabinecie niezbędnego porządku, a tym samym ułatwiają sprzątanie pracowni po całym dniu pracy.

Dostępne w naszym sklepie unity z powodzeniem mogą być stosowane zarówno na szpitalnych oddziałach laryngologicznych, jak i w przychodniach i prywatnych gabinetach lekarskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową specyfikację każdego produktu i dobierzemy taki, który będzie odpowiadał wszystkim Państwa potrzebom. W przypadku wątpliwości odpowiemy na wszelkie pytania.

Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego wyboru.

Unity Laryngologiczne

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Unit laryngologiczny FK ENT 2800
Cena 68 000,04 zł

Unit laryngologiczny FK ENT 2800 został zaprojektowany z myślą o różnych obszarach zastosowania. Unit ten może być używany w klinikach i na oddziałach laryngologicznych, jak również w ambulatoriach i prywatnych gabinetach lekarskich.

Fotel zabiegowy laryngologiczny
Cena 11 340,00 zł

Fotel Zabiegowy FK Medical 1900 w pełni elektryczny, sterowany przełącznikiem nożnym.
Ergonomiczna budowa fotelu zapewnia komfort pracy podczas badania oraz wygodę pacjenta.
Do wyboru wersja: 1.Składane podłokietniki. 2 podłokietniki nieruchome.