Systemy wspomagające słyszenie

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne, bezprzewodowe systemy wspomagające słyszenie. Pomagają one osobom niedosłyszącym w komfortowym oglądaniu telewizji. Po ich podłączeniu do telewizora bądź innego źródła dźwięku, by lepiej słyszeć to, co chcemy słyszeć, bez zakłóceń i dźwięków z otoczenia. Wśród proponowanych przez nas systemów wspomagających słyszenie są także pętle indukcyjne. Urządzenia te nadają sygnał poprzez zmodulowane pole magnetyczne, które jest odbierane przez cewkę indukcyjną aparatu słuchowego lub implant śłimakowy. Takie rozwiązanie eliminuje wszelkie zakłócenia akustyczne – osoba słabosłysząca słyszy tylko sygnał pożądany. W naszym bogatym asortymencie znajdują się także zestawy z dzwonkiem do drzwi i czujnikiem dźwięku, które głośnymi sygnałami dźwiękowymi i migającym światłem dają znać, że ktoś przyszedł.

Systemy wspomagające słyszenie

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Przenośna pętla indukcyjna
Od Cena 1 662,96 zł

Przenośna profesjonalna pętla indukcyjna- to wszechstronne rozwiązanie, zapewniające wsparcie dla Twoich klientów. Można go przenosić między pokojami jeśli sytuacja tego wymaga i służy do rozmów między dwiema osobami.

Przenośna pętla indukcyjna
Cena 1 217,70 zł

Przenośna, oryginalna pętla indukcyjna marki Geemarc- to wszechstronne rozwiązanie, zapewniające wsparcie dla Twoich klientów. Można go przenosić między pokojami jeśli sytuacja tego wymaga i służy do rozmów między dwiema osobami. .

Wzmacniacz mowy EchoVoice EV7
Cena 3 075,00 zł

Wzmacniacze Mowy zachowają głośność i wyrazistość, nawet gdy głos nie może. Wzmacniają nawet słaby głos lub szept, wymagając minimalnego wysiłku od użytkownika. Wzmacniacz mowy to idealne urządzenie dla nauczycieli, dla przewodników, dla osób z chorobą Parkinsona, polineuropatia, nadużywanie alkoholu, leków,  zatruciach. 

Osobista przenośna pętla...
Cena 1 232,46 zł

Echo MiniTechT™ to przenośny, osobisty system wspomagający słyszenie, który może być używany z zestawem słuchawkowym lub pętlą indukcyjną na szyję. Zapewnia doskonałe wzmocnienie podczas spotkań, poza domem lub słuchania telewizji w domu.