Dostawca aparatury medycznej – o nas 

Dziedzina medycyny, jaką jest audiologia, rozwija się bardzo szybko. A to wszystko przez nieznośny hałas, który nas zewsząd otacza. Głośna muzyka na koncertach, złe warunki pracy czy też brak odpowiedniej troski o uszy powodują, że coraz więcej osób zmaga się z problemami ze słuchem. Wiedząc jak ważna jest odpowiednia diagnostyka w tym zakresie, przekazujemy specjalistom sprzęt najwyższej jakości. Bo zdrowie stanowi zawsze wartość nadrzędną.

Nasza firma działa jako sklep zaopatrujący gabinety, przychodnie i szpitale w niezbędną aparaturę. Od początku naszej działalności śledzimy nowinki technologiczne w naszej branży i wybieramy te najbardziej skuteczne, by poznać je mogli również nasi Klienci. 

Firmę Techmedica.eu tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z aparaturą medyczną. Zatrudniamy najlepszych techników, którzy są do dyspozycji naszych Klientów. Samodzielna kalibracja audiometru sprawia Państwu problem? Pomożemy rozwiązać ten problem. To właśnie nasi fachowcy odpowiadają za odpowiednie skonfigurowanie urządzeń i skalibrowanie ich ze sprzętem znajdującym się w gabinetach diagnostycznych. 

>Gwarantujemy pełną opiekę naszych przedstawicieli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeszcze przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Zależy nam na tym, aby nasza firma była kimś więcej niż tylko kolejnym pośrednikiem. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na precyzyjne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych serwisujemy sprzęt w ramach gwarancji.

Naszym celem jest umożliwienie diagnostykom komfortowej pracy, a Pacjentom komfortowego badania. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprzęt najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz sklep jest do Państwa pełnej dyspozycji.