Ochronniki słuchu

Natężenie dźwięków w życiu codziennym,  praca zawodowa narażona na hałas, czy codzienny, miejski zgiełk mogą powodować nie tylko chwilowy dyskomfort, ale także trwałe uszkodzenia słuchu. Dlatego tak ważne jest, aby w sytuacjach możliwych do tego, korzystać z ochronników słuchu dedykowanych zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Specyfikacja ochronników słuchu

Oferowane przez nas ochronniki na uszy występują w kilku wariantach:

 • nausznych i dousznych;
 • klasycznych i elektronicznych;
 • dziecięcych i standardowych.

Ich specyfika opiera się na uniwersalności, ponieważ dopasowują się do każdego kanału słuchowego, a ich zadanie polega na całkowitym stłumieniu niepotrzebnych hałasów lub chwilowym wyciszeniu otaczającego nas świata. To doskonały wybór na:

 • koncerty i huczne zabawy;
 • polowania;
 • strzelnice;

A także w przypadku:

 • uporczywych prac remontowych;
 • zawodów narażonych na wysokie natężenia hałasu;
 • sytuacji osobistych, w trakcie których potrzebujemy ciszy i skupienia.

Dziecięce ochronniki na uszy

W swojej ofercie posiadamy ochronniki na uszy dla dzieci, występujące w kilku wzorach i kolorach. Każdy produkt cechuje wysoka wygoda noszenia, dzięki miękkiemu i dopasowującemu się do główki dziecka pałąkowi oraz regulowanemu rozmiarowi. Ochronniki są dostosowane do podróżowania – posiadają możliwość składania, są wykonane z trwałych i solidnych materiałów, a w dodatku pokryte są łatwym do czyszczenia materiałem.

Ich głównym celem jest oczywiście doskonałe tłumienie otaczających dziecko dźwięków , nawet do:

 • Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000;
 • dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

Ochronniki na uszy dla dorosłych

Słuchawki ochronne dla dorosłych posiadają łatwe oprogramowanie oraz intuicyjne funkcje, takie jak chociażby dedykowany przycisk włączania i wyłączania, dzięki któremu mogą Państwo dostosowywać stopień tłumienia dźwięków do aktualnie otaczających warunków. Dowolnie wybrany ochronnik idealnie dopasowuje się do każdego kanału słuchowego, a w efekcie zapewnia duży komfort zarówno noszenia, jak i słyszenia/ tłumienia dźwięków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ochronników strzeleckich CENS oraz Alpine, które tłumią dźwięk strzałów, ale jednocześnie przepuszczają odgłosy z otoczenia.

Informujemy, że słuchawki zostały przetestowane i posiadają certyfikat CE 352.

Ochronniki słuchu – znaczenie w środowisku medycznym

Ochrona Słuchu

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Cens ProFlex DX1
Od Cena 3 690,00 zł

CENS digital z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego modelu ProFlex + DX1

Całkowicie nowy przełącznik umożliwia łatwe programowanie i zmianę głośności. Urządzenie ma teraz również dedykowany przycisk włączania / wyłączania, który pełni funkcję wyciszenia dla tych momentów, w których koncentracja jest kluczowa. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów CENS, DX1 został przetestowany i uzyskał certyfikat CE CE352.

Dostarczone opakowania mogą się różnić w zależności od kraju zakupu.

Cens ProFlex DX3
Od Cena 4 883,10 zł

CENS digital z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego modelu ProFlex DX3

Całkowicie nowy przełącznik umożliwia łatwe programowanie i zmianę głośności. Urządzenie ma teraz również dedykowany przycisk włączania / wyłączania, który pełni funkcję wyciszenia dla tych momentów, w których koncentracja jest kluczowa. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów CENS, DX3 został przetestowany i uzyskał certyfikat CE CE352.

Dostarczone opakowania mogą się różnić w zależności od kraju zakupu.

Cens ProFlex DX5
Od Cena 5 842,50 zł

CENS digital z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego modelu ProFlex + DX5

Całkowicie nowy przełącznik umożliwia łatwe programowanie i zmianę głośności. Urządzenie ma teraz również dedykowany przycisk włączania / wyłączania, który pełni funkcję wyciszenia dla tych momentów, w których koncentracja jest kluczowa. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów CENS, DX5 został przetestowany i uzyskał certyfikat CE CE352.

Dostarczone opakowania mogą się różnić w zależności od kraju zakupu.

Cens Proflex Passive
Od Cena 991,38 zł

Huk wystrzału z bliska może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń słuchu!
Chroń się CENS® ProFlex - najwygodniejszymi, robionymi na zamówienie ochronnikami słuchu dla współczesnego strzelca. Pasywne ochronniki idealnie dopasowane do ucha użytkownika. Stworzone dla myśliwych, strzelców lub osób narażonych na ciągły hałas.

Mino Cens Shooter
Cena 2 337,00 zł

Uniwersalne elektroniczne ochronniki słuchu idealnie dopasowujące się do każdego kanału słuchowego, zapewniając duży komfort noszenia i słyszenia. Poprzez przełącznik można ustawić 3 poziomy wzmocnienia, a średni poziom tłumienia wynosi 31 dB.

Alpine Muffy
Cena 307,50 zł

Alpine Muffy nauszne ochronniki słuchu dostępne są w kolorach: różowym, niebieskim, czarnym i białym. Wszystkie cztery projekty mają kolorowe pasy na pałąku.