Słuchawki powietrzne

Posiadamy szeroki wybór słuchawek powietrznych występujących w różnych wariantach. Oferowane przez nas słuchawki spełniają międzynarodowe standardy audiometrii i są wykonane z materiałów BIOkompatybilnych. 

Słuchawki powietrzne wygłuszające proponowane przez naszą firmę występują w wielu dogodnych wariantach – zachęcamy do zapoznania się z ofertą i w razie wątpliwości kontaktu z naszymi specjalistami. 

Słuchawki kostne

W naszym asortymencie znajdą się również słuchawki kostne – dbamy o to, aby nasze sprzęty były wyselekcjonowane spośród najlepszych produktów na rynku – dlatego oferowane przez nas słuchawki laryngologiczne są zgodne z normami IEC 60645-1:2012, IEC 60318-6:2007, ISO 389-3:2016 oraz ANSI/ASA S3.13-1987 (R2012). Ich solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie bez obawy o uszkodzenie produktu.

Ochronniki słuchu

Natężenie dźwięków w życiu codziennym,  praca zawodowa narażona na hałas, czy codzienny, miejski zgiełk mogą powodować nie tylko chwilowy dyskomfort, ale także trwałe uszkodzenia słuchu. Dlatego tak ważne jest, aby w sytuacjach możliwych do tego, korzystać z ochronników słuchu dedykowanych zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Specyfikacja ochronników słuchu

Oferowane przez nas ochronniki na uszy występują w kilku wariantach:

 • nausznych i dousznych;
 • klasycznych i elektronicznych;
 • dziecięcych i standardowych.

Ich specyfika opiera się na uniwersalności, ponieważ dopasowują się do każdego kanału słuchowego, a ich zadanie polega na całkowitym stłumieniu niepotrzebnych hałasów lub chwilowym wyciszeniu otaczającego nas świata. To doskonały wybór na:

 • koncerty i huczne zabawy;
 • polowania;
 • strzelnice;

A także w przypadku:

 • uporczywych prac remontowych;
 • zawodów narażonych na wysokie natężenia hałasu;
 • sytuacji osobistych, w trakcie których potrzebujemy ciszy i skupienia.

Dziecięce ochronniki na uszy

W swojej ofercie posiadamy ochronniki na uszy dla dzieci, występujące w kilku wzorach i kolorach. Każdy produkt cechuje wysoka wygoda noszenia, dzięki miękkiemu i dopasowującemu się do główki dziecka pałąkowi oraz regulowanemu rozmiarowi. Ochronniki są dostosowane do podróżowania – posiadają możliwość składania, są wykonane z trwałych i solidnych materiałów, a w dodatku pokryte są łatwym do czyszczenia materiałem.

Ich głównym celem jest oczywiście doskonałe tłumienie otaczających dziecko dźwięków , nawet do:

 • Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000;
 • dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

Ochronniki na uszy dla dorosłych

Słuchawki ochronne dla dorosłych posiadają łatwe oprogramowanie oraz intuicyjne funkcje, takie jak chociażby dedykowany przycisk włączania i wyłączania, dzięki któremu mogą Państwo dostosowywać stopień tłumienia dźwięków do aktualnie otaczających warunków. Dowolnie wybrany ochronnik idealnie dopasowuje się do każdego kanału słuchowego, a w efekcie zapewnia duży komfort zarówno noszenia, jak i słyszenia/ tłumienia dźwięków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ochronników strzeleckich CENS oraz Alpine, które tłumią dźwięk strzałów, ale jednocześnie przepuszczają odgłosy z otoczenia.

Informujemy, że słuchawki zostały przetestowane i posiadają certyfikat CE 352.

Słuchawki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry