Przenośna pętla indukcyjna

Oferujemy Państwu możliwość zakupu przenośnej pętli indukcyjnej, która umożliwia nawiązanie kontaktu z osobami niedosłyszącymi. To doskonały sposób na poprawę relacji międzyludzkich, w takich przestrzeniach, jak:

  •  - budynki użytku publicznego;
  •  - biura i firmy;
  •  - lokale usługowe;
  •  - pojazdy komunikacji publicznej;
  •  - każda inna dowolna przestrzeń, wymagająca konieczności nawiązania kontaktu z niedosłyszącymi.

Mobilna pętla indukcyjna to aparatura, która posiada wbudowaną pętlę indukcyjną. Ta zaś przekazuje wzmocniony sygnał do odbiorcy dzięki wbudowanemu lub zewnętrznemu mikrofonowi, nawet na odległość 1 metra (zasięg ten można poszerzyć dzięki zastosowaniu dodatkowej, zewnętrznej pętli).

Oferowane przez nas pętle induktofoniczne cechują się niewielką wagą i gabarytem, dzięki czemu możliwe jest ich łatwe przenoszenie tam, gdzie akurat są potrzebne.

Jak działa przenośna pętla indukcyjna ?

To aparatura wykorzystująca: fale radiowe wysokiej częstotliwości, transmisję cyfrową lub podczerwoną. Do jej poprawnego funkcjonowania w pomieszczeniu musi zostać odpowiednio zamontowany przewód tworzący pętlę wraz ze wzmacniaczem oraz źródło dźwięku, czyli:

  •  - mikrofon;
  •  - system nagłośnieniowy pomieszczenia;
  •  - CD;
  •  - telewizor;
  •  - komputer itp.

Zaraz po poprawnym wzmocnieniu dźwięku, wzmacniacz wypuszcza sygnał w postaci prądu. Ten zaś wytwarza zmienne pole magnetyczne wewnątrz pętli, dzięki czemu cewka telefoniczna lub specjalny odbiornik indukcyjny pobiera dźwięk. System pętli indukcyjnej pomaga osobom korzystającym z aparatów słuchowych bądź implantów ślimakowych usłyszeć wyraźniej dźwięk z telewizora, odtwarzacza CD czy komputera, gdyż skutecznie redukuje i wycisza hałasy z otoczenia. Można z niego korzystać zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i w samochodzie. Pętlę indukcyjną można też skonfigurować z mikrofonem, by lepiej słyszeć rozmowy w głośnych pomieszczeniach. Aby korzystać z pętli wystarczy przełączyć swój aparat słuchowy w tryb „T” (jeśli masz aparat z takim trybem). Jeśli Twój aparat nie ma takiego trybu, skontaktuj się z Twoim Protetykiem słuchu.

Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne oraz zgodne z normami UE. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Pętla indukcyjna

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Przenośna pętla indukcyjna
Od Cena 1 662,96 zł

Przenośna profesjonalna pętla indukcyjna- to wszechstronne rozwiązanie, zapewniające wsparcie dla Twoich klientów. Można go przenosić między pokojami jeśli sytuacja tego wymaga i służy do rozmów między dwiema osobami.

Przenośna pętla indukcyjna
Cena 1 217,70 zł

Przenośna, oryginalna pętla indukcyjna marki Geemarc- to wszechstronne rozwiązanie, zapewniające wsparcie dla Twoich klientów. Można go przenosić między pokojami jeśli sytuacja tego wymaga i służy do rozmów między dwiema osobami. .

Osobista przenośna pętla...
Cena 1 232,46 zł

Echo MiniTechT™ to przenośny, osobisty system wspomagający słyszenie, który może być używany z zestawem słuchawkowym lub pętlą indukcyjną na szyję. Zapewnia doskonałe wzmocnienie podczas spotkań, poza domem lub słuchania telewizji w domu.