Audiometry standardowe

Posiadamy w swojej ofercie audiometry standardowe dedykowane dla profesjonalnych gabinetów laryngologicznych. Służą do oceniania stanu zmysłu słuchu u każdego Pacjenta. Nowoczesna technologia wykorzystana przy  produkcji audiometrów zapewnia wachlarz możliwości, dzięki którym przeprowadzenie badania diagnostycznego jest proste i rzetelne. W naszym asortymencie posiadamy funkcjonalne urządzenia, których jakość zachwyca każdego specjalistę.

Informujemy, że jako jedna z nielicznych firm  gwarantujemy opiekę posprzedażową. Co to oznacza? Decydując się na zakup w naszym sklepie audiometrów standardowych możesz liczyć na nasze wsparcie także po zakończeniu transakcji. Pomagamy w poprawnym ustawieniu sprzętów i doradzamy przy doborze części lub akcesoriów.

Audiometr diagnostyczny

Posiadamy doskonałe audiometry diagnostyczne najczęściej wykorzystywane do przeprowadzania badań w szpitalach. Przede wszystkim polecamy dwa urządzenia:

  • Primus ICE;
  • Primus PRO;

To topowe produkty na rynku laryngologicznym i otolaryngologicznym, które odznaczają się największą funkcjonalnością. Działają w oparciu o komputer, dzięki któremu użytkownik otrzymuje pełen wachlarz możliwości – od rozbudowania audiometru badawczego o REM, SpeechMaping, przez kompatybilność z NOAH, aż po zakres testów: słowny, dychotyczny, SISI, Weber i wiele innych.

W dodatku decydując się na zakup audiometru tonalnego, czy standardowego w naszej firmie –  Klienci otrzymują oprogramowanie w języku Polskim i zadowalającą gwarancję od 2, do 3 lat. 

Audiometr tonalny

Audiometry tonalne wykorzystuje się w kilku przypadkach – mowa o sytuacjach, w których u pacjenta dochodzi do podejrzenia  niedosłuchu, przyjmuje on leki ototoksyczne mające negatywny wpływ na narząd słuchu lub przebył choroby, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na zmysł słuchu. 

Badanie to wykonuje się w celu ustalenia progu słyszenia, czyli określenia poziomu najcichszego dźwięku, który pacjent jest w stanie usłyszeć. Audiometria tonalna powinna być wykonywana z użyciem najwyższej klasy sprzętów, opartych na rzetelnej technologii.

Audiometr impedancyjny

Audiometry impedancyne przeznaczone są do wykonywania pomiarów ciśnienia w uchu środkowym, a także odruchów mięśnia strzemiączkowego i napięcia błony bębenkowej. Jest to jedna z najczęściej stosowanych i najbardziej dokładnych metod badania ucha środkowego. Wykonuje się je przede wszystkim w celu oceny drożności ucha. Największą wartość diagnostyczną ma przy rozpoznawaniu takich schorzeń i dolegliwości, jak płyny infekcyjne w uchu środkowym, wysiękowe zapalenie ucha, przerost migdałków gardłowych i podniebiennych, porażenie nerwu twarzowego, dysfunkcje trąbki słuchowej czy otoskleroza. Badanie audiometrem impendacyjnym jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne. Wymaga jednak małej ruchliwości podczas jego wykonywania. Polega na wprowadzeniu do ucha specjalnej sondy, zakończonej odpowiednio dobraną do jego wielkości nasadką.

Służymy wsparciem nie tylko przed dokonaniem transakcji, ale także po – zajmujemy się kalibracją audiometrów, pomocą w aktualizacjach oprogramowania, czy doradztwem z zakresu wymiennych części i akcesoriów.  

Audiometry/ REM

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Audiometr Oscilla A30
Cena 7 830,00 zł

Nowa wersja audiometru OSCILLA A30 została opracowana z myślą o audiometrii dziecięcej. Badanie jest proste, szybkie i łatwe. Urządzenie obsługuje się za pomocą tabletu, notebooka lub komputera (Windows). Audiometr podłączamy za pomocą USB do komputera, a cała technologia jest zintegrowana z przyciskiem odbierania i słuchawkami. Oprogramowanie jest bardzo proste i łatwe w użyciu.

Audiometr Oscilla A50
Cena 12 128,40 zł

Nowa wersja audiometru OSCILLA A50 posiada zintegrowany przycisk pacjenta, słuchawkę kostna i powietrzną. Badanie jest proste, szybkie i łatwe. Urządzenie obsługuje się za pomocą tabletu, notebooka lub komputera (Windows). Audiometr podłączamy za pomocą USB do komputera, a cała technologia jest zintegrowana z przyciskiem odbierania i słuchawkami. Oprogramowanie jest bardzo proste i łatwe w użyciu.

Audiometr Oscilla A60
Cena 12 911,40 zł

Nowa wersja audiometru OSCILLA A60 posiada zintegrowany przycisk pacjenta, słuchawkę kostna i powietrzną. Badanie jest proste, szybkie i łatwe. Urządzenie obsługuje się za pomocą tabletu, notebooka lub komputera (Windows). Audiometr podłączamy za pomocą USB do komputera, a cała technologia jest zintegrowana z przyciskiem odbierania i słuchawkami. Oprogramowanie jest bardzo proste i łatwe w użyciu.

Audiometr Siebelmed Duo A
Od Cena 8 586,00 zł

SIBELSOUND DUO A to 2-kanałowy audiometr, który został opracowany przez dział badań, rozwoju i innowacji w SIBELMED, zgodnie z europejską dyrektywą medyczną Urządzenia i najwyższe standardy jakości. Przenośne i lekkie funkcje SIBELSOUND DUO sprawia, że urządzenie jest idealne do wykonywania audiometrii w dowolnym otoczeniu.

Audiometr Siebelmed Duo AOM
Od Cena 12 528,00 zł

SIBELSOUND DUO AOM to 2-kanałowy audiometr, który został opracowany przez dział badań, rozwoju i innowacji w SIBELMED, zgodnie z europejską dyrektywą medyczną Urządzenia i najwyższe standardy jakości. Przenośne i lekkie funkcje SIBELSOUND DUO sprawia, że urządzenie jest idealne do wykonywania audiometrii w dowolnym otoczeniu.

Primus ICE Audiometr PC
Od Cena 13 417,92 zł

Jednostka Primus  Measure to diagnostyczny audiometr w oparciu o komputer, który zapewnia pełen wachlarz możliwości. Jest to niewątpliwie najbardziej funkcjonalny audiometr na rynku duńskiej produkcji Auditdata.

Jako jedyna firma zapewniamy opiekę przed/po sprzedażową.

path-medical-audiometr-tonalny
  • Wyprzedaż!
Path Medical Audiometr tonalny
Od Cena 10 260,00 zł

Urządzenie Senti Desktop Flex to podstawowy audiometr tonalny w oparciu o ekran dotykowy lub poprzez współpracę z komputerem.Posiada menu ustawień, co pozwala zaprogramować audiometr zależności od indywidualnych potrzeb.

Path Medical Audiometr tonalny
Od Cena 16 275,60 zł

Urządzenie Senti Desktop Flex to podstawowy audiometr tonalny w oparciu o ekran dotykowy lub poprzez współpracę z komputerem.Posiada menu ustawień, co pozwala zaprogramować audiometr zależności od indywidualnych potrzeb.

Primus Komora Pomiarowa do Aparatów...
Cena 20 954,16 zł

Komora pomiarowa do aparatów słuchowych Primus HIT BOX.

Jako jedyna firma zapewniamy opiekę przed/po sprzedażową. 

Wszystkie nasze produkty są sprzedawane legalnie i zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.