Kategorie

Jest 201 produktów.

Pokazano 1-14 z 201 pozycji

Aktywne filtry

Path Medical ABR diagnostyczny
Cena 40 385,52 zł

Obuuszna audiometria potencjałów wywołanych pnia mózgu (ABR)

Po raz pierwszy niewielkie i przenośne urządzenie łączy w sobie audiometrię tonalną i słowną, TEOAE, DPOAE oraz potencjały wywołane (ABR & ASSR) w postaci konfigurowalnych modułów diagnostycznych. Skupiliśmy
się na elastyczności, prostocie obsługi, jakości pomiarów i minimalnym czasie potrzebnym na wykonanie testu.

Wideootoskop Digital MacroView -...
Cena 6 264,00 zł

Cyfrowy otoskop MacroView umożliwia wizualną prezentację obrazu anatomii ucha i stanowi niezastąpione urządzenie w praktyce laryngologów oraz specjalistów badających stan ucha lub i implantów. Jest również wspaniałym narzędziem edukacyjnym dla studentów i pacjentów. Wskazania dotyczące zastosowania video otoskopu obejmują badania wewnętrznego kanału usznego, błony bębenkowej i aparatów słuchowych.

Irygator
Od Cena 23 370,00 zł

Zaprojektowany przez otologa, Earigator™ łączy w sobie funkcje otoskopu i irygacji, zapewniając najbardziej zaawansowany sposób kontroli woskowiny. W pełni zautomatyzowana kontrola temperatury i ciśnienia sprawia, że ​​Earigator™ jest bezpiecznym i wysoce skutecznym systemem usuwania woskowiny.

Audiometr Oscilla A30
Cena 8 636,76 zł

Nowa wersja audiometru OSCILLA A30 została opracowana z myślą o audiometrii dziecięcej. Badanie jest proste, szybkie i łatwe. Urządzenie obsługuje się za pomocą tabletu, notebooka lub komputera (Windows). Audiometr podłączamy za pomocą USB do komputera, a cała technologia jest zintegrowana z przyciskiem odbierania i słuchawkami. Oprogramowanie jest bardzo proste i łatwe w użyciu.

Cens ProFlex DX1
Od Cena 3 913,86 zł

CENS digital z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego modelu ProFlex + DX1

Całkowicie nowy przełącznik umożliwia łatwe programowanie i zmianę głośności. Urządzenie ma teraz również dedykowany przycisk włączania / wyłączania, który pełni funkcję wyciszenia dla tych momentów, w których koncentracja jest kluczowa. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów CENS, DX1 został przetestowany i uzyskał certyfikat CE CE352.

Dostarczone opakowania mogą się różnić w zależności od kraju zakupu.

Źrodło światła LED 1000A
Cena 13 832,64 zł

Źródło światła LED 1000A niemieckiej marki Hipp charakteryzuje się niskim szumem, niskim przewodzeniem ciepła, czystą jakością światła dziennego, elektroniczne sterowanie za pomocą przycisków, wodoodporny panel

Kabina Ciszy PRO 25
Cena 27 718,20 zł

Kabina ciszy Pro 25 została zaprojektowana przy użyciu najnowszych materiałów w tłumieniu hałasu. Pozwoliło to zmniejszyć jej ciężar, uzyskać wysoki wskaźnik izolacji,ogromną funkcjonalność i przyjemny wygląd. Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z białych paneli ognioodpornych, a wnętrze jest wygodne, ładnie oświetlone i pokryte pianką piramidową. Kompatybilna z większością audiometrów na rynku.

Unit laryngologiczny FK ENT 2800
Cena 72 360,00 zł

Unit laryngologiczny FK ENT 2800 został zaprojektowany z myślą o różnych obszarach zastosowania. Unit ten może być używany w klinikach i na oddziałach laryngologicznych, jak również w ambulatoriach i prywatnych gabinetach lekarskich.