dzwonek-i-czujnik-dzwieku-pager-vibrujacy

Dzwonek i czujnik dźwięku+ pager vibrujący

Indeks: 475

848,70 zł
Brutto

Zestaw EchoChime300 ™ to głośno brzmiący i migający bezprzewodowy system dzwonka do drzwi i czujnik dźwięku. Kompletny zestaw zawiera odbiornik dzwonka, przycisk dzwonka, czujnik dźwięku, pager.

Ilość

Nadajnik jest po prostu mocowany obok domofonu za pomocą samoprzylepnej podkładki (w zestawie); mikrofon jest następnie podłączony do głośnika interkomu. Nadajnik aktywuje wtedy gongę, gdy mikrofon odbierze brzęczyk z domofonu. Nadajnik ma trzy ustawienia czułości, aby zapobiec fałszywej aktywacji spowodowanej innymi dźwiękami i wibracjami. Przycisk dzwonkowy jest odporny na warunki atmosferyczne i bardzo łatwy w montażu wewnątrz i na zewnątrz (w zestawie akcesoria). Po naciśnięciu dzwonka, dzwonek jest aktywowany głośnym dźwiękiem gongu i migającą diodą LED. Do jednego odbiornika gongu można wykorzystać do 4 nadajników. Wizualne ikony graficzne na jednostce gongu wskazują 4 źródła aktywacji. W tym zestawie naciśnięcie dzwonka jest sparowane z ikoną pierwszych drzwi, a czujnik dźwięku z ikoną drugich drzwi. Gong jest zasilany bateryjnie i przenośny do użytku w całym domu. Gong może być również zasilany z sieci za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego (patrz akcesoria opcjonalnego zasilacza sieciowego EchoChime300). Bezprzewodowy system dzwonka do drzwi działa na częstotliwości 868 MHz z zasięgiem do 300 metrów w otwartym terenie. Gong ma wybór melodii o doskonałej głośności i szerokiej gamie tonów. Nadajniki są indywidualnie sparowane cyfrowo (65535 kodów kombinowanych), aby uniknąć zakłóceń.

Przenośne urządzenie pager, zaalarmuje Cię silnymi wibracjami, dźwiękiem i diodą LED, gdy zostanie naciśnięty nadajnik (przycisk dzwonka). Alarm pagera jest idealny dla osób, które potrzebują przenośnego urządzenia do ostrzegania ich przed drzwiami lub jako pager osoba do osoby.

• System czujników drzwi i dźwięku

• Bardzo głośny i wyraźny dźwięk dzwonka / telefonu z wyborem melodii…

• Wybór alertu dźwiękowego, alertu błyskowego lub alertu błyskowego i dźwiękowego

• Wybór różnych dźwięków alarmowych dla każdego nadajnika

• Niskie zużycie energii

• Gotowy do użycia

• Regulacja głośności do regulacji poziomu głośności dzwonka

• Transmisja do 300m w otwartym polu

475

2 innych produktów w tej samej kategorii: